Cesta k lepšímu já

Dneska jsem měl fajn den. Ani stín pokušení na něj nepadl, a to i když jsem byl celý den doma a pracoval, vařil a četl si. Dříve by taková sobota byla ideální pro to abych sklouzl k p. a dnu nicnedělání. Dneska ovšem ne! Celý den jsem využil naplno, přitom jsem se nepřepracoval a ještě jsem si večer uvařil skvělou polívku.

Včerejšek takovej nebyl. Nebudu to tady moc rozepisovat, ale po tom co jsem šel ráno na konzultaci do školy, tak jsem byl neuvěřitelně vytočenej a vystresovanej. Šel jsem potom do práce, kde to naopak bylo fajn a všechno šlo hladce, což jak víte, se mi v mé práci zas tak často nestává. Mohl jsem to všechno vyklopit kolegovi, který měl pro mě pochopení, takže se mi díky tomu ulevilo. No a večer po práci jsem si krátce zacvičil a šel na rande s holkou, kterou jsem poznal na vánočním večírku. Byla to super schůzka, dali jsme si trochu vína, řeč nestála a trochu jsme se sblížili :smirk:
Zítra mě čeká díky Bohu taky takový klidný den - budu opět doma, pracovat na věcech do školy, zacvičím si, budu mít skautskou radu a večer půjdu na mši. Na tu se moc těším.

Oproti minulému příspěvku o dos pozitivnější. Problémy s nedostatkem peněz sice rozhodně nezmizely, ale tak nějak vím, že to prostě nějak přežiju, a když si nic moc nenašetřím tak co. Svět se nezhroutí. A ještě dneska můžu oslavovat 7 dní bez m!

bez P: 24 dní
bez M: 7 dní

Náročné dny. Máme ve škole kaluzurní týden, takže od rána do večera sedím nad prací. Spíš teda až do nocí. To je docela rizikové, protože pod stresem a uprostřed noci člověka napadají všelijaké myšlenky co by nejradši neměl. Zatím to ale zvládám, tak doufám, že to tak půjde i dále.

Dneska se tady nebudu moc rozepisovat, mám ještě co dělat. Jak sedím furt za počítačem tak mě fyzicky bolí tělo a docela trpí tím věčným klikáním. Ale hrozně mě dneska zlepšilo pocit to, že jsem si půl hodinky zacvičil. Fakt se teď cítím o tisíc procent líp, než když jsem nepřetržitě seděl a pracoval. Zítra to taky musím tak udělat, abych to celé nějak přežil.

Už se těším až to bude celé za mnou a příští týden v pátek odlétám na týdenní dovolenou do Istanbulu. Bude to super, mega se těším.

Jinak 10. 1. slavím 4 týdny abstinence od p.!!! Skvělý!

bez P: 28 dní
bez M: 11 dní