Moje cesta ven ze začarovanýho kruhu

Tak a je to tady, zase jsem to udělal a nechápu jak mi těch pár minut rozkoše stálo za ty hodiny sebeodporu potom, začínám a jsem v tom s Váma :´) zítra vydržím první den a chci svou cestu sdílet (většinou po 4 dnech relaps, ale vím že se dostanu ven)

2 Likes

Ahoj @LepšíMatys, vítej na fóru. Věřím, že cesta ven existuje a že tohle fórum je dobré místo, kde získat rady, podporu a inspiraci. Přeju ti hodně úspěchu na tvé cestě! :grin:

1 Like

Děkuju za přivítání @Matěj, už jsem to potřeboval začít sdílet s komunitou, ale stejně je to jenom na mě…, bojuju s tim už dlouho. P jsem objevil v 7/8 letech takže v ránci vývoje mého mladistvého mozku mi to nadělalo slušnou paseku! Aktuálně bojuji a s veřejnými random videochaty….navíc sledování P mám navíc v kombinaci ze závislostí na marihuaně, takže dopaminovej granát;) doufám, že tobě se daří a statečně bojuješ :slight_smile: já mám od prvního příspěvku každý den relaps, takže další napíšu až se posbírám a budu za sebou mít první 1-3 dny abstinence, abych Vás teď tady zbytečně nespamoval :slight_smile: držte se fapstronauti!

1 Like

Ahoj @LepšíMatys,
pročítám deníky a koukám, že jsi se sem už delší dobu neozval. Jak se ti daří? Co je nového? Jak pokračuje tvoje cesta?

Držím ti palce, ať se ti daří! :blush: