Musím se pochlubit

Zdravím vespolek,
vůbec netuším, jak to tady funguje. Každopádně se musím pochlubit, že dnes to je a bude první vyhraný měsíc! po hodně a hodně letech … musím to ještě přesně spočítat. Je mi z toho smutno a veselo zároveň, ale možná je to i tím, že mám naspané 4 hodiny a právě poslouchám příběh člověka, který si prošel AA. Každopádně držím všem dalším v boji s P. palce a pokud navštěvujete AP, pokračujte v tom!
Doufám, že to lze dále editovat.
B.

4 Likes

Ahoj @Bedřich,
vítej na fóru a gratuluju k měsíci! :fire: V tomhle vláknu, které jsi založil, se dají přidávat nové příspěvky a vést takový veřejný deník. Takže ve zkratce ano, editovat to lze. Pokud chceš, můžeš se zapojit do jiných vláken s otázkou, povzbuzením, zkušeností apod.

Díky za povzbuzení a držím palce, ať se ti daří i dál! :heart:

Dobré ráno spolubojovníci, chtěl jsem psát už 28. 12. (přesně po 2. měsících), ale nějak jsem to nezvládl. Naštěstí zatím jen to psaní, tedy … co už se považuje za prohru? Oproti 1. měsíci, kdy síla a odhodlání byly silné, a každé další smazání nějaké slečny z IG, kterou jsem sledoval jen kvůli tomu jak vypadá, či nahlášení nevhodné FB reklamy mi byly motivací, tak ten 2. měsíc byl jen trápení a Boží milost, že jsem úplně neprohrál. Po měsíci a nějakém drobném, jsem se zbavil objektivizace … tedy zbavil? Také jsem si zautomatizoval, že se na P. prostě nedívám, a to je super. No, jenže co “romantické” filmy, nebo prostě filmy s er. scénami, sem tam nějaká “zajímavá” videa v Reels, ach jo. Dnes mě čeká zápas - ve sportu, ale v nejbližších dnech i v tomto boji. Měl bych se potkat s tou, která je mi velkou motivací vyhrát! A vůbec netuším, jaký bude výsledek setkání … tedy věřím a modlím se. Ještě nad tím musím přemýšlet, ale věřím, že mě chápete!